جهت خرید لوازم یدکی ، آنلاین عضو شوید!

همین حالا به جمع خانواده بزرگ خودرو جنوب بپیوندید.

  • با توجه به گستردگی حوزه فعالیت خودرو جنوب و پوشش بیش از 70 سال تولیدات 50 کمپانی خودروسازی آمریکایی ، اروپایی ، ژاپنی و کره ای مدلهای (1950-2022) ارائه کلیه خدمات و خرید قطعات و لوازم یدکی مختص مالکین خودرو که جزو اعضای فروشگاه (دارای کد اشتراک فعال) می باشند ،است. در صورت تمایل می توانید با عضویت آنلاین ، به جمع اعضا بپیوندید و از خدمات استفاده نمائید.”

مالکین خودروهای کلاسیک آمریکایی ، اروپایی ، ژاپنی و کره ای مدل های (1950-2002) میلادی جهت دریافت خدمات و خرید قطعات ، لوازم یدکی ، میتوانید از این اشتراک استفاده نمائید.

مالکین خودروهای مدرن آمریکایی ، اروپایی ، ژاپنی و کره ای مدل های (2003-2022) میلادی جهت دریافت خدمات و خرید قطعات ، لوازم یدکی ، میتوانید از این اشتراک استفاده نمائید.

"همکار ، تعمیرکار یا دلال هستم"

با توجه به این موضوع که کلیه خدمات و قطعات و لوازم یدکی این مجموعه ، مختص مالکین واقعی خودروهای کلاسیک و مدرن جهت رفع نقص خودرویشان می باشد ، لذا با کمال احترام امکان ارائه خدمات و خرید لوازم یدکی توسط همکاران ، تعمیرکاران ، دلالان و … بمنظور شغل حرفه ای و تجارت میسر نمی باشد.

ارتباط با ما

ساعات پاسخگویی : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

در صورت وجود هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

واحد فروشگاه : 2589 590 0917

سبد خرید

مشتری گرامی ، هنوز محصولی را جهت خرید ، انتخاب نکرده اید! لطفا از طریق صفحه فروشگاه ، محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. لذا در صورت تمایل به ثبت سفارش و خرید محصولات بصورت تلفنی ، می توانید بصورت 724 حتی ایام تعطیل با فروشگاه (09175902589) تماس و سفارش خود را ثبت کنید.

ورود به سایت