ارتباط با ما

ساعات پاسخگویی به اعضای نقره ای و طلایی : 24 ساعته حتی ایام تعطیل

فروشگاه

09175902589

ارسال سفارشات

09175902599

ساعات پاسخگویی به سایر افراد : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

شیراز – بلوار امیرکبیر

بندر بوشهر – بلوار طالقانی

مراجعه حضوری و دریافت سفارشات

از آنجا که خودرو جنوب یک فروشگاه اینترنتی است و معنی و مفهوم فروشگاه اینترنتی ، خرید بصورت غیر حضوری و بصورت آنلاین می باشد. لذا یکی از اهداف تاسیس فروشگاه اینترنتی خودرو جنوب در سال 1392 امکان خرید و پرداخت آنلاین توسط مشتریان در سراسر کشور ، کاهش دادن سفرهای درون شهری و غیر ضروری و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان گرامی بوده است.

با توجه به بیش از 9 سال فعالیت موفق خودرو جنوب در امر فروش آنلاین و غیر حضوری و تحویل سریع و امن سفارشات به مشتریان خود در سراسر کشور ، همچنین به منظور سلامتی شما مشتریان گرامی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، پیرو مصوبات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر کاهش مراجعات مشتریان به مراکز خرید از اسفند ماه سال 1398 ، خودرو جنوب ، ثبت سفارش بصورت آنلاین و خرید غیر حضوری از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی را به شما توصیه میکند.

با این حال جهت آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان ، خودرو جنوب این امکان را برای اعضای نقره ای و طلایی فروشگاه فراهم نموده است که در صورت تمایل به خرید حضوری از خودرو جنوب و پرداخت در محل ، اعضا یا آشنایان و دوستان ایشان بتوانند پس از هماهنگی با فروشگاه ، در شهر شیراز و بندر بوشهر حضوری مراجعه و سفارش خود را دریافت و در محل پرداخت نمایند.

اعضای برنزی فروشگاه جهت ثبت سفارش و خرید محصولات بایستی از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی اقدام و با خیال آسوده سفارشات را درب منزل دریافت نمایند.

کلیه سفارشات آنلاین بصورت مستقیم از انبارهای خودرو جنوب در شهر شیراز و بندر بوشهر از طریق پیک ، پیکاپ ، پست ، تیپاکس ، باربری ، اتوبوسرانی و خطوط هواپیمایی به آدرس مشتریان ارسال میگردد.