اپلیکیشن

کاربر گرامی جهت مشاهده قیمت ، ثبت سفارش محصولات و استفاده از کلیه امکانات اپلیکیشن ، ابتدا از طریق لینک زیر نسبت به دریافت کد اشتراک اقدام نمائید.

توجه : ورود کاربران به وب ‏‌سایت و اپلیکیشن خودرو جنوب جهت ورود به حساب کاربری ، بررسی محصولات و خرید از فروشگاه ، استفاده از طرح های تخفیف محصولات ، مطالب وبلاگ و رسانه های اختصاصی خودرو جنوب و سایر خدمات ارائه شده از طرف مجموعه خودرو جنوب به معنی آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خودرو جنوب است .

  • 💢 در صورتی که در هنگام باز کردن اپلیکیشن با پیام (خطا : مشکلی در برقرار کردن ارتباط به وجود آمده است.) مواجه شدید ، به این دلیل است که نسخه اپلیکیشن شما قدیمی است ، لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن آخرین نسخه را از طریق لینک فوق دانلود و نصب نمائید.
  • 💢 با توجه به تحریم های جدید Apple و قوانین اپ سنترهای iOS ایرانی ، بایستی برای دانلود و استفاده از هرگونه اپلیکیشن ایرانی یا خارجی روی تلفن های آیفون و آیپد ، اشتراک ویژه از اپ سنتر تهیه کنید.(توجه : هزینه اشتراک اپلیکیشن iOS مربوط به اپ سنترهای ایرانی #اناردونی و #آی_اپس بوده و اپلیکیشن خودرو جنوب بصورت کاملا رایگان منتشر شده و هزینه اشتراک اپلیکیشن iOS هیچ گونه ارتباطی به مجموعه #خودروجنوب ندارد.) 💢

توجه : اپلیکیشن خودرو جنوب قابلیت اجرای بدون نقص در سیستم عامل اندروید از نسخه ۴.۴ تا ۱۰ و در سیستم عامل iOS  تا نسخه ۱۳ را دارد. همچنین اپلیکیشن فروشگاه بطور روزانه توسط کارشناسان واحد فنی استفاده و بررسی میشوند و هیچ گونه ایرادی جهت نصب یا اجرا برنامه در نسخه های ذکر شده وجود ندارد.