پیگیری سفارشات ارسالی از فروشگاه

مشتری گرامی ، شما میتوانید از طرق زیر سفارش خود را پیگیری و از آخرین وضعیت آن مطلع شوید.

سفارشات موجود در انبار :

– ارسال از طریق شرکت پست

– ارسال از طریق شرکت تیپاکس

– ارسال از طریق باربری

– ارسال از طریق اتوبوسرانی

– ارسال از طریق پیک و پیکاپ ( ویژه شهر شیراز و بندر بوشهر)

سفارشات وارداتی :

سفارشات ViP : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه ، بصورت رسمی از طریق خطوط هوایی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک فرودگاه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های فوق اقدام خواهد شد.

سفارشات دریایی و زمینی : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه ، بصورت رسمی از طریق خطوط دریایی یا زمینی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک مربوطه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های فوق اقدام خواهد شد.

توجه : جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارشات وارداتی با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

در صورتی که سفارش شما از طریق شرکت پست (پست پیشتاز – پست ویژه ) ارسال شده است ، با کلیک بر روی تصویر فوق وارد پرتال رسمی شرکت پست ایران شوید و با وارد کردن شماره ۲۴ رقمی رهگیری مرسوله ، می توانید آخرین وضعیت ارسال سفارش خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

 

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام تحویل سفارش شما به شرکت پست ایران و ثبت سیستمی ، پیامکی (SMS) با محتوای شماره پیگیری مرسوله و مبلغ قرارداد ، روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد.

در صورتی که سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس ارسال شده است ، با کلیک بر روی تصویر فوق وارد پرتال رسمی شرکت تیپاکس شوید و با وارد کردن شماره 13 تا 25 رقمی رهگیری مرسوله  ، می توانید آخرین وضعیت ارسال سفارش خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

 

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام تحویل سفارش شما به شرکت تیپاکس و ثبت سیستمی ، پیامکی (SMS) با محتوای شماره پیگیری مرسوله و مبلغ قرارداد ، روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد.

در صورتی که سفارش شما از طریق باربری ارسال شده است ، می توانید با تماس به شماره های باربری و اعلام شماره بارنامه از آخرین وضعیت ارسال سفارش خود مطلع شوید.

در صورتی که سفارش شما از طریق اتوبوسرانی ارسال شده است ، شماره تماس راننده اتوبوس جهت هماهنگی برای تحویل برایتان ارسال خواهد شد ، می توانید با تماس به ایشان از زمان و مکان دریافت سفارش خود مطلع شوید.

در صورت ارسال با پیک یا پیکاپ ، حداکثر تا ۳ ساعت پس از ثبت سفارش ، ماموران تحویل سفارشات خودرو جنوب به آدرس شما مراجعه و جهت تحویل سفارش به شما اقدام خواهد شد.

مشتری گرامی در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ساعت پاسخگویی : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

واحد ارسال سفارشات : 2599 590 917 98+