پیگیری سفارشات ارسالی از فروشگاه

مشتری گرامی ، شما میتوانید از طرق زیر سفارش خود را پیگیری و از آخرین وضعیت آن مطلع شوید.

روش های ارسال سفارشات توسط خودرو جنوب

⚜️ سفارشات موجود در انبار :

– ارسال از طریق شرکت پست

– ارسال از طریق شرکت تیپاکس

– ارسال از طریق باربری

– ارسال از طریق اتوبوسرانی

– ارسال از طریق پیک و پیکاپ ( ویژه شهر شیراز و بندر بوشهر)

روش های ارسال سفارشات توسط خودرو جنوب

⚜️ سفارشات وارداتی :

سفارشات ViP : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه ، بصورت رسمی از طریق خطوط هوایی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک فرودگاه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های فوق اقدام خواهد شد.

سفارشات دریایی و زمینی : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه ، بصورت رسمی از طریق خطوط دریایی یا زمینی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک مربوطه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های فوق اقدام خواهد شد.

توجه : جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارشات وارداتی با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

شرکت ملی پست ایران

در صورتی که سفارش شما از طریق شرکت پست (پست پیشتاز – پست ویژه ) ارسال شده است ، از طریق لینک زیر وارد پرتال رسمی شرکت پست ایران شوید و با وارد کردن شماره ۲۴ رقمی رهگیری مرسوله ، می توانید آخرین وضعیت ارسال سفارش خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام تحویل سفارش شما به شرکت پست ایران و ثبت سیستمی ، پیامکی (SMS) با محتوای شماره پیگیری مرسوله و مبلغ قرارداد ، روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد.

شرکت تیپاکس

در صورتی که سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس ارسال شده است ، از طریق لینک زیر وارد پرتال رسمی شرکت تیپاکس شوید و با وارد کردن شماره 13 تا 25 رقمی رهگیری مرسوله  ، می توانید آخرین وضعیت ارسال سفارش خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام تحویل سفارش شما به شرکت تیپاکس و ثبت سیستمی ، پیامکی (SMS) با محتوای شماره پیگیری مرسوله و مبلغ قرارداد ، روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد.

باربری

در صورتی که سفارش شما از طریق باربری ارسال شده است ، می توانید با تماس به شماره های باربری و اعلام شماره بارنامه از آخرین وضعیت ارسال سفارش خود مطلع شوید.

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام تحویل سفارش شما به شرکت باربری و ثبت سیستمی ، شماره پیگیری بارنامه ، تلفن و آدرس محل دریافت یفارس از طریق نوتیفیکیشن ، روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد.

اتوبوسرانی

در صورتی که سفارش شما از طریق اتوبوسرانی ارسال شده است ، می توانید با تماس به شماره راننده و اعلام مشخصات سفارش از زمان و مکان دقیق دریافت سفارش خود مطلع شوید.

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام تحویل سفارش شما به اتوبوسرانی ، شماره تماس راننده اتوبوس جهت  هماهنگی برای تحویل از طریق نوتیفیکیشن ، روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد.

پیک یا پیکاپ

همشهری ساکن در شهر شیراز یا بندر بوشهر در صورت ارسال سفارش با پیک یا پیکاپ ، حداکثر تا ۳ ساعت پس از ثبت سفارش و تسویه حساب ، ماموران تحویل سفارشات خودرو جنوب به آدرس شما مراجعه و جهت تحویل سفارش به شما اقدام خواهد شد.

توجه : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، هنگام پس از آماده سازی سفارش ، از واحد ارسال سفارشات جهت تعیین زمان دریافت سفارش با شما ، تماس گرفته و هماهنگ خواهد شد.

واحد ارسال سفارشات

مشتری گرامی در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ساعت پاسخگویی : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

واحد ارسال سفارشات : 2599 590 917 98+

لینک دریافت اپلیکیشن

اگر تمایل به دریافت خدمات و خرید لوازم یدکی از خودرو جنوب دارید ، همین حالا از طریق لینک های زیر اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS ما را دریافت کنید!

توجه : برای استفاده از کلیه امکانات اپلیکیشن و مشاهده قیمت محصولات بایستی ، نسبت به عضویت و دریافت کد اشتراک اقدام نمائید.