پاداش به مشتریان وفادار

"پاداش به مشتریان وفادار"

به پاس قدردانی از حمایت شما مشتریان گرامی ، خودرو جنوب بستری را جهت مشتریان وفادار خود فراهم کرده است تا با معرفی مشتریان جدید به فروشگاه ، تا سقف ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال پاداش خرید دریافت نمایند.

پاداش خرید اینگونه می باشد که مشتریان وفادار ، با معرفی تعداد مشخصی از مالکان خودروهای کلاسیک یا مدرن به فروشگاه که منجر به خرید اشتراک یا خرید از محصولات فروشگاه شود ، می توانند طبق جدول مربوط با توجه به مبلغ خرید آن مشتری جدید ، پاداش خرید دریافت و جهت خرید خود از فروشگاه استفاده نمایند.

 • مشتری گرامی استفاده شما از پاداش ویژه مشتریان وفادار در هر زمان ، به معنی مطالعه و پذیرش کلیه شرایط و قوانین مربوطه می باشد.

  قوانین :

  • جهت دریافت پاداش ، بایستی حداقل ۱۰ مشتری جدید به فروشگاه معرفی کنید.
  • افرادی که معرفی می کنید می بایست یکی از اشتراک های برنزی ، نقره ای ، طلایی ، ViP فروشگاه یا از محصولات فروشگاه طبق شرایط درج شده خرید داشته باشند تا پاداش به شما تعلق بگیرد.
  • در صورتی که مشتری جدید صرفا یکی از اشتراک های فروشگاه را خریداری نماید ، 50% از هزینه اشتراک به کیف پول شما واریز خواهد شد.
  • در صورتی که مشتری جدید علاوه بر خرید اشتراک ، از محصولات فروشگاه نیز از طریق اپلیکیشن Android یا iOS  خودرو جنوب خرید خود را انجام دهند با توجه به مبلغ خالص فاکتور (بدون هزینه ارسال) پاداش به کیف پول شما واریز خواهد شد. توجه » خرید بایستی از طریق درگاه پرداخت آنلاین خودرو جنوب صورت بگیرد ، لذا پرداخت از سایر روش ها همانند ( پرداخت کارت به کارت ، خرید تلفنی ، سفارش در شبکه های مجازی تلگرام ، اینستاگرام ، بله ، واتس اپ) شامل این طرح نمی باشد و پاداشی نیز نخواهد داشت.
  • بدیهی است فروشگاه هیچ گونه مسولیتی در قبال سفارشات ثبت شده با وضعیت (در انتظار تسویه حساب = یعنی پرداخت وجهی صورت نگرفته است) ندارد. و تنها سفارشات تسویه شده ، دارای پاداش خواهند بود.
  • در صورتی که به هر دلیل فاکتور مشتری جدید ، لغو شود و وجه به حساب مشتری عودت شود ، پاداش های خرید مربوط به آن فاکتور نیز از اعتبار ساقط خواهد شد.
  • بدلیل ماهیت پاداش های خرید ، قابل نقد شدن نیستند و نمی توانید از فروشگاه درخواست حواله و واریز به حساب بانکی خود را دهید.
  • پاداش های خرید ، در حال حاضر تنها برای خرید محصولات گروه دانلودی با فرمت PDF همانند کاتالوگ و بروشور ، نقشه سیم کشی ، دفترچه راهنما و …) قابل استفاده می باشد ، لذا استفاده از پاداش ها برای خرید سایر محصولات فیزیکی میسر نمی باشد.
  • سابقه خرید افراد تنها در سال جاری مورد قبول سیستم می باشد و سابقه خرید به هر میزان در سال های قبل ، ملاک محاسبه و دریافت پاداش نمی شود.
  • پاداش های موجود در کیف پول آنلاین ، تنها تا پایان سال جاری ( روز 29 اسفند ماه) معتبر خواهند بود و پس از آن تاریخ ، پاداش ها از اعتبار ساقط خواهند شد.

لینک دریافت اپلیکیشن

اگر تمایل به دریافت خدمات و خرید لوازم یدکی از خودرو جنوب دارید ، همین حالا از طریق لینک های زیر اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS ما را دریافت کنید!

توجه : برای استفاده از کلیه امکانات اپلیکیشن و مشاهده قیمت محصولات بایستی ، نسبت به عضویت و دریافت کد اشتراک اقدام نمائید.