بازیابی کد اشتراک و رمز عبور

کاربر گرامی در صورتی که جزو اعضای فروشگاه هستید و مدت اشتراک شما هنوز به پایان نرسیده است و کد اشتراک یا رمز عبور حساب کاربریتان را فراموش کرده اید ، با شماره موبایلی که در فروشگاه ثبت نام کرده اید ، عدد ۴ را بصورت پیامک (SMS) به شماره ۲۵۸۹ ۵۹۰ ۰۹۱۷ ارسال کرده و منتظر دریافت مشخصات حساب کاربریتان از فروشگاه باشید.

  • در صورت صحیح بودن شماره موبایل و تائید هویت شما ، حداکثر تا 3 ساعت کاری پس از ارسال پیامک توسط شما ، مشخصات حساب کاربری به موبایلتان ارسال و طبق روال گذشته می توانید از خدمات استفاده نمائید.
  • عدم دریافت پیامک پس از 3 ساعت کاری به منزله تائید نشدن شماره موبایل یا به اتمام رسیدن مدت اشتراک شما می باشد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات کاری با فروشگاه تماس حاصل نمائید.)
  •  با توجه به اینکه کلیه اشتراک های صادر شده توسط فروشگاه دارای مدت زمان مشخصی می باشند (مدت پایان اشتراک در پیامک فروشگاه هنگام عضویت ذکر شده است) و شما تنها در این مدت زمان می توانید خدمات دریافت کنید ، با اتمام مدت اشتراک و عدم تمدید آن ، خدماتی به شما از طرف شرکت ارائه نخواهد شد و در صورت تمایل می بایست مجددا نسبت به عضویت و دریافت اشتراک اقدام نمائید.