جمعه های طلایی خودرو جنوب

"جمعه های طلایی"

به پاس قدردانی از حمایت شما مشتریان گرامی ، خودرو جنوب بستری را جهت استفاده مشتریان با توجه به سابقه خرید قبلی خود در سال جاری ، از تخفیفات خرید آنلاین از طریق اپلیکیشن فراهم کرده است.

تخفیف بیشتر می‌خوای؟!؟

ما رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید تا زودتر از همه از تخفیف‌های ما با خبر بشید. تازه کلی کد تخفیف و محصول ویژه در اینستاگرام و تلگرام ما قرار داره که می‌تونه یه تجربه دلنشین از خرید با تخفیف ویژه رو براتون رقم بزنه.

 جمعه های طلایی فعال

تاریخ : 20 خرداد ماه سال 1401

کد تخفیف : KJGOLD10320

میزان تخفیف :  تا 60% پاداش خرید آنلاین از طریق اپلیکیشن یا وب سایت (با توجه به سابقه خرید در سال جاری)

تخفیفات به ۳ روش زیر به مشتریان ارائه می شود :

تخفیف پاداشی (بازگشت به کیف پول) :

اینگونه تخفیفات شامل تخفیفات پلکانی درصدی (تخفیف از ۳% تا ۶۰% ) می شوند و مشتری با توجه به سابقه خرید قبلی در سال جاری و حداقل مبلغ تعیین شده برای فاکتور ، می تواند از این تخفیفات استفاده کند. پس از خرید و تسویه حساب ، در صورتی که پاداشی به مشتری تعلق بگیرد ، پاداش توسط سیستم محاسبه و به عنوان اعتبار به کیف پول واریز خواهد شد و مشتری می تواند در خرید بعدی (خرید محصولات گروه دانلودی) خود از آن استفاده کند.

ارسال رایگان سفارشات :

 

بدین معنی است که هزینه درون شهری ارسال سفارشات که شامل هزینه کارتن ، بسته بندی و پیک است ، بر عهده فروشگاه بوده و مشتریان ساکن در محدوده شهر شیراز و بندر بوشهر بصورت کاملا رایگان سفارشات خود را دریافت خواهند کرد و مشتریان ساکن در سایر شهرها و روستاها در هنگام دریافت سفارش ، تنها هزینه حمل و نقل برون شهری را که توسط شرکت حمل و نقل تعیین شده است را پرداخت خواهند کرد.(جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش ارسال رایگان سفارشات مراجعه نمائید.)

تخفیف نقدی :

اینگونه تخفیفات ، شامل مبالغ مشخص شده از طرف فروشگاه هستند (مانند تخفیف ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی برای مشتریان با حداقل ۱۰ فاکتور در سال جاری (توجه : این تخفیف با تخفیفات درصدی متفاوت است.) که با توجه به سابقه خرید قبلی در سال جاری و حداقل مبلغ تعیین شده برای فاکتور مشتری ، طی کد تخفیف از فاکتور کسر شده و مشتری الباقی مبلغ را بصورت آنلاین پرداخت خواهد کرد.

 • مشتری گرامی استفاده شما از کدهای تخفیف در هر زمان ، به معنی مطالعه و پذیرش کلیه شرایط و قوانین استفاده از تخفیفات می باشد.

  قوانین :

  • کلیه تخفیفات فوق ، تنها در مدت زمان جشنواره ( تاریخ درج شده در وب سایت یا شمارش معکوس در اپلیکیشن) قابل استفاده خواهند بود.
  • کلیه تخفیفات فوق جهت خرید و پرداخت آنلاین از طریق وب سایت یا اپلیکیشن Android و iOS خودرو جنوب می باشد. لذا خرید از طریق سایر روش ها همانند ( پرداخت کارت به کارت ، خرید تلفنی ، سفارش در شبکه های مجازی تلگرام ، اینستاگرام ، بله ، واتس اپ) شامل هیچ گونه تخفیفی نمی باشند.
  • تنها پرداخت آنلاین برای اینگونه سفارشات معتبر خواهد بود و در صورت پرداخت کارت به کارت و … ، فاکتور از طرف فروشگاه لغو شده و وجه پرداختی طی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری عودت خواهد شد.
  • شایان ذکر است تنها به سفارشات ثبت شده در مدت زمان جشنواره ، که تسویه حساب شده و از طرف سیستم شماره فاکتور و وضعیت فاکتور (در حال بررسی در انبار) را دریافت کرده اند ، ترتیب اثر داده خواهند شد.
  • بدیهی است فروشگاه هیچ گونه مسولیتی در قبال سفارشات ثبت شده با وضعیت (در انتظار تسویه حساب = یعنی پرداخت وجهی صورت نگرفته است) و محصولاتی که توسط مشتری در سبد خرید رها شده ، ندارد. لذا اینگونه سفارشات تا قبل از پایان یافتن شمارش معکوس در اپلیکیشن ، فرصت تسویه حساب از طریق درگاه پرداخت آنلاین را دارند و در صورت عدم تسویه حساب ، فاکتور به وضعیت لغو شده ، تغییر وضعیت پیدا خواهد کرد و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
  • در صورت استفاده از کد تخفیف (تخفیف ریالی قیمت کالا یا تخفیف ارسال رایگان) ، برای هر گونه محصولی ، حتی در صورتی که محصولات دارای ضمانت مهلت تست ۷ روز ، تعویض یا مرجوعی باشند ، این ضمانت ها برای محصولات مذکور بلااثر خواهند شد و ارائه خدمات پس از فروش به این فاکتور ها تحت شرایطی وجود ندارد ، لذا تنها مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی این نوع محصولات دارند ، می توانند این نوع خرید را انجام دهند و مشتری با آگاهی کامل نسبت به این موضوع اقدام به ثبت سفارش و خرید می نماید بنابراین مشتری نیز حق هیچگونه ادعایی ندارد.
  • در صورت دریافت پاداش خرید و واریز به کیف پول آنلاین توسط فروشگاه ، پاداش ها به هر میزان ، تنها تا پایان سال جاری ( روز ۲۹ اسفند ماه) معتبر خواهند بود و پس از آن تاریخ ، پاداش ها از اعتبار ساقط خواهند شد.
  • پاداش های خرید ، پس از خرید شما توسط کد های تخفیف درصدی ، توسط سیستم محاسبه و به کیف پول آنلاین شما واریز خواهد شد.
  • پاداش های خرید ، در حال حاضر تنها برای خرید محصولات گروه دانلودی (کاتالوگ و بروشور ، نفشه سیم کشی ، دفترچه راهنما و …) قابل استفاده می باشد ، لذا استفاده از پاداش ها برای خرید سایر محصولات فیزیکی میسر نمی باشد.
  • سابقه خرید افراد تنها در سال جاری مورد قبول سیستم می باشد و سابقه خرید به هر میزان در سال های قبل ، ملاک محاسبه و دریافت تخفیفات نمی شود.

لینک دریافت اپلیکیشن

اگر تمایل به دریافت خدمات و خرید لوازم یدکی از خودرو جنوب دارید ، همین حالا از طریق لینک های زیر اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS ما را دریافت کنید!

توجه : برای استفاده از کلیه امکانات اپلیکیشن و مشاهده قیمت محصولات بایستی ، نسبت به عضویت و دریافت کد اشتراک اقدام نمائید.