روش های ارسال سفارشات

روش های ارسال سفارشات وارداتی

⚜️ سفارشات وارداتی :

سفارشات ViP : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه ، بصورت رسمی از طریق خطوط هوایی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک فرودگاه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های فوق اقدام خواهد شد.

سفارشات دریایی و زمینی : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه ، بصورت رسمی از طریق خطوط دریایی یا زمینی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک مربوطه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های فوق اقدام خواهد شد.

توجه : جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارشات وارداتی با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

خریداران ساکن در محدوده شهر شیراز و بندر بوشهر :

این نوع سفارشات پس از واریز پیش پرداخت یا تسویه حساب ، بسته به حجم و نوع محصول ، از طریق پیک یا پیکاپ به آدرس مشتری ارسال و توسط مامور تحویل سفارشات خودرو جنوب به مشتری تحویل داده خواهند شد.

در صورتی که پروسه ثبت سفارش و پرداخت وجه تا قبل از ساعت 10 صبح روزهای غیر تعطیل انجام شود ، سفارش در همان روز به مشتری تحویل خواهد شد ، در غیر اینصورت (ثبت سفارش بعد از ساعت 10 صبح و روزهای تعطیل) ، تحویل سفارش به اولین روز کاری غیر تعطیل موکول خواهد شد.

توجه : مشتری در هنگام تحویل سفارش خود ، بایستی سفارش را در حضور مامور تحویل سفارشات خودرو جنوب ، از لحاظ تعداد اقلام دریافتی با فاکتور ، سلامت فیزیکی و ظاهری بررسی و در صورت تائید نهایی ، صورت جلسه تحویل حضوری سفارشات را مطالعه و امضا نماید.

بدیهی است که تحویل گرفتن سفارش و امضا صورت جلسه توسط مشتری به منزله تایید موارد فوق بوده و لذا اینگونه سفارشات فاقد هر گونه خدمات از جمله تعویض و مرجوعی و … می باشند.

 

خریداران ساکن در سایر شهرها و روستاها :

این نوع سفارشات پس از تسویه حساب کامل ، با توجه به انتخاب و درخواست مشتری هنگام ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی با فروشگاه ، بسته به حجم و نوع محصول ، از طریق پست پیشتاز ، پست ویژه ، تیپاکس ، اتوبوسرانی ، باربری و تحویل هوایی ، به آدرس مشتری ارسال و توسط مامور تحویل شرکت مربوطه یا مراجعه مشتری به محل انبار ، سفارش قابل تحویل خواهد بود.

در صورتی که پروسه ثبت سفارش و تسویه حساب تا قبل از ساعت 10 صبح روزهای غیر تعطیل انجام شود ، سفارشات در همان روز آماده سازی و به شرکت های واسط حمل و نقل تحویل خواهند شد ، در غیر اینصورت (ثبت سفارش بعد از ساعت 10 صبح و روزهای تعطیل) ، ارسال سفارش به اولین روز کاری غیر تعطیل موکول خواهد شد.

مشتری در هنگام تحویل سفارش خود ، بایستی سفارش را در حضور مامور تحویل سفارشات شرکت های حمل و نقل ، از لحاظ سلامت فیزیکی و ظاهری بسته و محتویات درون (کالا) بررسی و آسیب های ناشی از حمل و نقل را به وی اطلاع دهد و همچنین بایستی در کمتر از ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش ، به واحد خدمات پس از فروش خودرو جنوب اطلاع داده شود ، تا هماهنگی های لازم جهت استفاده مشتری از بیمه ارسال مرسولات (طبق قوانین و شرایط مندرج در بخش خسارت در حمل و نقل) انجام شود.

محاسبه هزینه ارسال کالا :

پیک و پیکاپ : در صورت ارسال سفارش از این طریق ، با توجه به اشتراک انتخابی شما ، حداکثر تا 5 نوبت می توانید سفارش خود را بصورت رایگان در شهر شیراز دریافت نمائید.

هزینه تحویل سفارشات با وزن و حجم قابل تحویل از طریق پیک مبلغ 50.000 تومان می باشد.

هزینه تحویل سفارشات با وزن و حجم قابل تحویل از طریق پیکاپ بصورت توافقی می باشد.

شرکت پست و خطوط هوایی : در صورت ارسال سفارش از این طرق ، سیستم بصورت خودکار هزینه را بر اساس وزن و حجم کالا ، هزینه کارتن ، بسته بندی و محل جغرافیایی ، محاسبه و در بخش انتخاب روش ارسال (در هنگام ثبت سفارش در اپلیکیشن  یا وب سایت فروشگاه) به اطلاع مشتری خواهد رساند. مشتری بجز هزینه ی اعلام شده توسط سیستم ، هیچگونه هزینه جانبی دیگری را هنگام دریافت سفارش ، پرداخت نخواهد کرد.

تیپاکس ، باربری و اتوبوسرانی : در صورت ارسال سفارش از این طرق ، بدلیل متفاوت بودن شیوه محاسبه هزینه ارسال کالا توسط این شرکت ها ، سیستم هزینه ای را به مشتری نشان خواهد داد که شامل هزینه درون شهری پیک یا پیکاپ (از محل انبار خودرو جنوب تا محل نمایندگی آن شرکت) و تهیه کارتن و بسته بندی می باشد.(هزینه با توجه به وزن و حجم محصول حداقل 60.000 تومان به بالا می باشد.) لذا هزینه ارسال برون شهری بصورت پس کرایه در مقصد ، توسط شرکت حمل و نقل مذکور تعیین و پرداخت آن به هر میزان به عهده مشتری خواهد بود.

  • توجه : ارسال رایگان سفارشات طبق شرایط و قوانین مربوطه صورت خواهد گرفت.

نحوه تحویل کالا :

سفارش های ارسالی از طریق شرکت پست ، تیپاکس و خطوط هوایی ، در صورتی که آدرس مشتری در محدوده شهری و خدمات شرکت مذکور باشد ، تحویل توسط مامورین آن شرکت درب منزل خواهد بود و نیازی به مراجعه مشتری و اتلاف وقت نخواهد بود.

در صورتی که آدرس مشتری در محدوده شهری و خدمات شرکت مذکور نباشد ، میتوانید سفارش خود را با مراجعه حضوری از شعبه آن شرکت تحویل بگیرد و یا با شرایط توافقی اقدام کنید.

برای دریافت سفارش های ارسالی از طریق باربری و اتوبوسرانی ، مشتری بایستی به صورت حضوری به انبار مربوطه مراجعه و با ارائه کارت ملی خود ، سفارش را تحویل بگیرد و یا با شرایط توافقی اقدام کند.

مدت زمان دریافت سفارشات توسط مشتریان :

زمان تحویل سفارشات بر اساس فاکتور هایی مانند محل جغرافیایی ، نحوه تحویل ، زمان ثبت سفارش و ترافیک کاری متغیر است.

پیک موتوری یا پیکاپ (ویژه  مشتریان ساکن در بندر بوشهر و شهر شیراز) : کمتر از 24 ساعت

پست پیشتاز : 48 الی 96 ساعت

پست ویژه : 24 ساعت

تیپاکس : 24 الی 96 ساعت

باربری و اتوبوسرانی :  کمتر از 24 ساعت

تحویل هوایی : کمتر از 24 ساعت

توجه : تمامی زمان های اعلامی فوق ، در شرایط عادی بوده و در صورت وجود ترافیک کاری یا بروز هرگونه موارد قوه قهریه ، زمان های اعلام شده ملغی و خودرو جنوب هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

اطلاعیه

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت وجود ترافیک کاری یا بروز هرگونه موارد قوه قهریه ، خودرو جنوب هیچ گونه مسئولیتی در قبال آماده سازی و ارسال سفارشات در موعد مقرر ندارد.

نکات :

  • به سفارشات فاقد پیش پرداخت یا تسویه حساب کامل ، تحت هیچ عنوانی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • در صورتی که پروسه ثبت سفارش و تسویه حساب تا قبل از ساعت 10 صبح روزهای غیر تعطیل انجام شود ، سفارشات در همان روز آماده سازی و به شرکت های واسط حمل و نقل تحویل خواهند شد ، در غیر اینصورت (ثبت سفارش بعد از ساعت 10 صبح و روزهای تعطیل) ، ارسال سفارش به اولین روز کاری غیر تعطیل موکول خواهد شد.
  • تحویل گیرنده سفارش ، هنگام دریافت کالا باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشد.
  • هزینه های بسته بندی و ارسال (شهری و برون شهری) سفارشات به هر میزان ، بر عهده مشتری می باشد.
  • ارسال رایگان سفارشات طبق شرایط و قوانین مربوطه صورت خواهد گرفت.
  • خسارت در حمل و نقل طبق شرایط و قوانین مربوطه صورت خواهد گرفت .

واحد ارسال سفارشات

مشتری گرامی در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

ساعت پاسخگویی : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

واحد ارسال سفارشات : 2599 590 917 98+

لینک دریافت اپلیکیشن

اگر تمایل به دریافت خدمات و خرید لوازم یدکی از خودرو جنوب دارید ، همین حالا از طریق لینک های زیر اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS ما را دریافت کنید!

توجه : برای استفاده از کلیه امکانات اپلیکیشن و مشاهده قیمت محصولات بایستی ، نسبت به عضویت و دریافت کد اشتراک اقدام نمائید.