روش های تسویه حساب

پرداخت در محل بوسیله دستگاه POS شرکت

با توجه به بیش از 10 سال فعالیت فروش آنلاین خودرو جنوب و تحویل سریع و امن سفارشات به مشتریان خود در سراسر کشور ، با این وجود برای آسودگی خاطر مشتریان جدید ، مشتریانی که ساکن سایر شهرستان ها (بجز بندر بوشهر و شهر شیراز) هستند و تمایل دارند سفارش را یکی از دوستان یا آشنایان خود در شهر شیراز یا بندر بوشهر تحویل بگیرند ، پس از هماهنگی با فروشگاه و واریز پیش پرداخت ، میتوانند باقیمانده مبلغ فاکتور را هنگام دریافت سفارش ، به مامور تحویل سفارشات خودرو جنوب از طریق دستگاه کارتخوان سیار (POS) پرداخت کرده و رسید دریافت نمایند.

 • لازم بذکر است برای استفاده از این امکان بایستی سفارش خود را بصورت تماس تلفنی با فروشگاه اعلام نموده و 60% مبلغ فاکتور را بعنوان پیش پرداخت به حساب شرکت واریز نموده و 40% باقیمانده مبلغ را به مامور تحویل سفارشات خودرو جنوب در هنگام تحویل سفارشات از طریق دستگاه کارتخوان سیار (POS) پرداخت کنید.
 • سفارشات فاقد پیش پرداخت ، تحت هیچ عنوانی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

خریداران ساکن در محدوده شهر شیراز و بندر بوشهر :

مشتریان ساکن در بندر بوشهر و شهر شیراز می توانند پس از ثبت سفارش و واریز 60% پیش پرداخت یا تسویه حساب کامل ، بسته به حجم و نوع محصول ، سفارش خود را از طریق پیک یا پیکاپ توسط مامور تحویل سفارشات خودرو جنوب در محل خود دریافت نموده و باقیمانده مبلغ فاکتور را از طریق دستگاه کارتخوان سیار (POS) شرکت تسویه نمایند.

 • در صورتی که پروسه ثبت سفارش و پرداخت وجه تا قبل از ساعت 10 ظهر روزهای غیر تعطیل انجام شود ، سفارشات در همان روز به مشتری تحویل خواهند شد ، در غیر اینصورت (ثبت سفارش بعد از ساعت 10 ظهر و روزهای تعطیل) ، تحویل سفارش به اولین روز کاری غیر تعطیل موکول خواهد شد.
 • تحویل گیرنده سفارش ، هنگام دریافت کالا باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشد.

خریداران ساکن در سایر شهرها و روستاها :

این نوع سفارشات پس از تسویه حساب کامل ، با توجه به انتخاب و درخواست مشتری هنگام ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی با فروشگاه ، بسته به حجم و نوع محصول ، از طریق پست پیشتاز ، پست ویژه ، تیپاکس ، اتوبوسرانی ، باربری و تحویل هوایی ، به آدرس مشتری ارسال و توسط مامور تحویل شرکت مربوطه یا مراجعه مشتری به محل انبار ، سفارش قابل تحویل خواهد بود.

توجه : در صورتی که پروسه ثبت سفارش و تسویه حساب  تا قبل از ساعت 10 صبح روزهای غیر تعطیل انجام شود ، سفارشات در همان روز آماده سازی و به شرکت های واسط حمل و نقل تحویل خواهند شد ، در غیر اینصورت (ثبت سفارش بعد از ساعت 10 صبح و روزهای تعطیل) ، ارسال سفارش به اولین روز کاری غیر تعطیل موکول خواهد شد.

 • لازم بذکر است کلیه سفارشات برای شهرستان ها بجز شهر شیراز و بندر بوشهر ، بایستی هنگام ثبت سفارش و پیش از ارسال ، از طریق روش های فوق الذکر بصورت 100% به حساب خودرو جنوب واریز و تسویه شوند.
 • امکان دریافت سفارش بدون تسویه حساب برای شهرستان ها (حتی تهران) میسر نمی باشد.

پرداخت اقساطی با چک ویژه مشتریان ViP و خوش حساب

مشتریان ViP و خوش حساب خودرو جنوب می توانند وجه سفارشات خود را بصورت اقساطی (بدون کارمزد) از طریق چک پرداخت نمایند.

مشتریان می توانند پس از تماس تلفنی با فروشگاه و ثبت سفارش خود ، مبلغ پیش پرداخت فاکتور را به حساب خودرو جنوب واریز و سپس چک های باقیمانده مبلغ فاکتور را به آدرس خودرو جنوب ارسال نمایند. پس از دریافت چک توسط خودرو جنوب ، سفارش شما بسته به حجم و نوع محصول ، از طریق پست پیشتاز ، پست ویژه ، تیپاکس ، اتوبوسرانی ، باربری و تحویل هوایی ، به آدرستان ارسال و توسط مامور تحویل شرکت مربوطه یا مراجعه مشتری به محل انبار ، سفارش قابل تحویل خواهد بود.

 • مشتریان می بایست پس از هماهنگی با فروشگاه و پرداخت 30% مبلغ فاکتور به حساب شرکت ، 70% باقیمانده مبلغ فاکتور را بنا بر درخواست خود تا حداکثر 3 ماه تعیین و چک های اقساط سفارش خود را از طریق پست پیشتاز به نشانی استان فارس ، شهر شیراز ، صندوق پستی ۷۱۸۹۸۶۱۱ (خودرو جنوب)  ارسال نمایند.
 • اینگونه سفارشات ، تنها پس از پرداخت پیش پرداخت و ارسال چک های اقساط ، به آدرس مشتری ارسال و تحویل خواهند شد.
 •  چک های ارسالی بایستی متعلق به یک بانک و بنام شخص مشتری و فاقد هرگونه خط خوردگی و در وجه شرکت تشریفات خودرو بوشهر جنوب باشند.

اطلاعیه

 • سفارشات پرداخت در محل ویژه مشتریان ساکن در شهر شیراز و بندر بوشهر است. (این امکان برای شهرهای اطراف یا سایر شهرستان ها (حتی تهران) نیز میسر نمی باشد.)
 •  سفارشات فاقد پیش پرداخت یا تسویه حساب کامل ، تحت هیچ عنوانی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • کلیه سفارشات برای شهرستان ها بجز شهر شیراز و بندر بوشهر ، بایستی هنگام ثبت سفارش و پیش از ارسال ، از طریق روش های فوق الذکر بصورت 100% به حساب خودرو جنوب واریز و تسویه شوند.
 • امکان دریافت سفارش بدون تسویه حساب برای شهرستان ها (حتی تهران) میسر نمی باشد.

مشتری گرامی در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

ساعت پاسخگویی : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

واحد فروشگاه قطعات و لوازم یدکی : 2589 590 917 98+

لینک دریافت اپلیکیشن

اگر تمایل به دریافت خدمات و خرید لوازم یدکی از خودرو جنوب دارید ، همین حالا از طریق لینک های زیر اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS ما را دریافت کنید!

توجه : برای استفاده از کلیه امکانات اپلیکیشن و مشاهده قیمت محصولات بایستی ، نسبت به عضویت و دریافت کد اشتراک اقدام نمائید.