مشتری گرامی ضمن سپاس از خریدتان ، میتوانید از طرق زیر سفارشات خود را پیگیری کنید و از وضعیت آن مطلع شوید.

روش های ارسال سفارشات توسط خودرو جنوب به شرح زیر می باشد:

سفارشات موجود در انبار :

– ارسال از طریق شرکت پست

– ارسال از طریق شرکت تیپاکس

– ارسال از طریق باربری

– ارسال از طریق اتوبوسرانی

– ارسال از طریق پیک (تحویل حضوری در شهر شیراز و بندر بوشهر)

 


سفارشات های وارداتی :

سفارشات ViP : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه بین ۲ تا ۱۴ روز کاری از طریق خطوط هوایی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک فرودگاه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های زیر اقدام خواهد شد.

سفارشات دریایی : این نوع سفارشات پس از تائید فروشگاه بین ۳۰ تا ۱۸۰ روز کاری از طریق خطوط دریایی یا زمینی به ایران وارد خواهند شد و پس از ترخیص از گمرک مربوطه ، جهت ارسال به آدرس شما از طرق های زیر اقدام خواهد شد.

توجه : جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارشات وارداتی با فروشگاه تماس حاصل نمائید.

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

در صورتی که سفارش شما از طریق شرکت پست (پست پیشتاز – پست ویژه ) ارسال شده است ، با کلیک بر روی تصویر زیر وارد پرتال رسمی شرکت پست ایران شوید و با وارد کردن شماره ۲۴ رقمی رهگیری مرسوله ، می توانید وضعیت ارسال کالای خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

در صورتی که سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس ارسال شده است ، با کلیک بر روی تصویر فوق وارد پرتال رسمی شرکت شرکت تیپاکس شوید و با وارد کردن شماره بارنامه مرسوله  ، می توانید وضعیت ارسال کالای خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید.

در صورتی که سفارش شما از طریق باربری ارسال شده است ، می توانید با تماس به شماره های باربری مورد نظز و اعلام شماره بارنامه (موجود در پنل کاربریتان) از وضعیت ارسال سفارش خود مطلع شوید.

در صورتی که سفارش شما از طریق اتوبوسرانی ارسال شده است ، شماره تماس راننده اتوبوس جهت هماهنگی برای تحویل برایتان ارسال خواهد شد ، می توانید با تماس به ایشان از زمان و مکان دریافت سفارش خود مطلع شوید.

در صورت ارسال با پیک ، حداکثر تا ۳ ساعت پس از خرید محصول به آدرس شما مراجعه و جهت تحویل به شما اقدام خوهد شد.