TOYOTA Genuine Part of 1973-2018
Toyota Corolla 2016
انواع لامپ
JEEP Genuine Part of 1988-2019
Jeep Grand Chrokee 2017
انواع چراغ یونیورسال
HYUNDAI Genuine Part of 1990-2019
Hyundai Genesis Coupe 2016
TOYOTA Genuine Part of 1973-2018
Toyota Tacoma 1997
TOYOTA Genuine Part of 1973-2018
Toyota Avalon 2018
GM Genuine Part of 1959-2019
Chevrolet Impala 1974 Hardtop
CADILLAC Genuine Part of
Cadillac CT5 2017
Audi Genuine Part
Audi A6 2018
NISSAN Genuine Part of 1966-2018
Nissan Maxima A36 2017
Mercedes Benz Original Teile of 1961-2018
Mercedes Benz C Class W204 2009
GM Genuine Part of 1959-2019
Chevrolet Tahoe
Kia Genuine Part (1989-2019)
Kia Optima 2018

مشتری گرامی در صورتی که امکان پرداخت وجه سفارش خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان ندارید ، می توانید از طریق روش های زیر ، وجه سفارش خود را به حساب شرکت پرداخت کنید.

مشتری گرامی جهت دریافت شماره کارت و حساب شرکت بر روی تلفن همراه خود ، کافیست عدد ۷ را به شماره فروشگاه ۲۵۸۹ ۵۹۰ ۰۹۱۷ ارسال نمائید.

بانک ملی ایران بنام شرکت تشریفات خودرو بوشهر جنوب (سهامی خاص)

روش های واریز وجه به حساب خودرو جنوب به شرح زیر می باشد :

 

۱- پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان

۲- کارت به کارت (از طریق اپلیکیشن #بله / مراجعه به دستگاه خودپرداز ATM / موبایل بانک / اینترنت بانک)

۳- مراجعه به بانک ملی ایران و واریز وجه به حساب یا درخواست حواله پایا

۴-پرداخت در محل بوسلیه دستگاه POS شرکت

 

 


۱ پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان

همه کاربران خودرو جنوب می‌توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان ، وجه مورد نظر خود را به صورت آنلاین  به حساب خودرو جنوب واریز نمایند .

پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

 

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران سایت خودرو جنوب می‌توانند وجه سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

 ۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره ، بر روی کارت کلیه بانک ها درج شده است.

 ۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 ۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

 ۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 


۲- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین را بدلیل نداشتن رمز عبور دوم ندارد ، می‌توانند وجه مورد نظر خود را به شماره کارت‌ قید شده در قسمت کارت به کارت به حساب خودرو جنوب واریز نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های خودپرداز ATM / پیامرسان #بله / موبایل بانک یا اینترنت بانک استفاده کنید.

 


۳- مراجعه به بانک

مشتریان میتوانند با مراجعه به کلیه شعب بانک ملی در سراسر کشور با در دست داشتن شماره حساب خودرو جنوب ، نسبت به واریز فیش ۲ برگی به حساب خودرو جنوب نمایند.

 


۴- پرداخت در محل بوسیله دستگاه POS شرکت

کلیه مشتریان  در شهر شیراز میتوانند با هماهنگی با فروشگاه ، هنگام دریافت سفارش خود ، وجه را از طریق دستگاه POS شرکت ، پرداخت نمایند و رسید دریافت کنند.

 نکات :

با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت پرداخت آنلاین به علت خودکار بودن پردازش سفارش و ارسال پیامک تائید پس از پرداخت و جه و آسان‌تر و سریع‌تر بودن آن نسبت به مراجعه به بانک یا دستگاه های عابر بانک است و خودرو جنوب پیشنهاد می‌کند که از حتی المقدور از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان استفاده نمایید.

 – در صورت پرداخت وجه سفارش به غیر از درگاه پرداخت آنلاین ، بایستی تصویر رسید را از طریق پیام رسان #بله یا #تلگرام یا فرم ثبت رسید بانکی به فروشگاه ارسال نمائید.